Skontaktuj się z nami!

Jeśli jesteś Klientem biznesowym i szukasz oferty dla siebie, chcesz nawiązać współpracę lub masz do nas pytania, zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży.

Szukasz produktów Krosno i chcesz się dowiedzieć gdzie możesz je znaleźć? Kliknij tutaj i zobacz naszą sieć sprzedaży.
Jeśli masz pytania, dotyczące Twojego zamówienia w e-sklepie Krosno napisz na e-sklep@krosno.com.

Polska

Dyrektor Sprzedaży Krajowej
Kamil Zięba

tel.: (48) 668 317 901
e-mail: k.zieba@krosno.com

Sieci handlowe
Bartosz Dziurka

tel.: (48) 608 079 346
e-mail: b.dziurka@krosno.com

Zachodnio-pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Kujawsko-pomorskie, Lubuskie
Bogusław Szarmach

tel.: (48) 883 319 809
e-mail: b.szaramch@krosno.com

B2B – Browary, Gorzelnie, Winiarnie, Świece
Magdalena Pilch

tel.: (48) 604 961 118
e-mail: magdalena.pilch@krosno.com

Łódzkie, Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie
Anna Sadowska

tel.: (48) 608 649 808
e-mail: a.sadowska@krosno.com

HoReCa
Damian Olbrecht

tel.: (48) 608 082 886
e-mail: d.olbrecht@krosno.com

Lubelskie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Podkarpackie
Urszula Karczewska

tel.: (48) 608 556 273
e-mail: u.karczewska@krosno.com

Salon Firmowy Krosno i HoReCa
Anna Hawaj-Perchel

tel.: (48) 795 556 111
e-mail: a.hawaj@krosno.com

E-commerce Polska
Agata Lazarowicz

tel.: (48) 134 328 271
tel. kom.: (48) 600 943 252
e-mail: a.lazrowicz@krosno.com

Eksport

Dyrektor Sprzedaży
Magdalena Waśko-Gotfryd

tel.: (48) 134 328 080
tel. kom.: (48) 600 959 316
e-mail: m.wasko@krosno.com

Dyrektor Sprzedaży – Export
Agnieszka Rokita

tel.: (48) 134 328 797
tel. kom.: (48) 608 048 287
e-mail: a.rokita@krosno.com

Europa Zachodnia, Środkowa i Południowa
Sabina Szwarc

tel.: (48) 134 328 090
tel. kom.: (48) 692 416 519
e-mail: s.szwarc@krosno.com

Azja, Bliski Wschód i Afryka
Wioletta Grabowska-Gromek

tel.: (48) 134 328 089
tel. kom.: (48) 600 923 705
e-mail: w.grabowska-gromek@krosno.com

Europa Wschodnia i Turcja
Gabriela Wójcik

tel.: (48) 134 328 035
tel. kom.: (48) 664 127 831
e-mail: g.wojcik@krosno.com

Ameryka Północna i Kanada
Ewelina Soboń

tel.: (48) 134 328 052
tel. kom.: (48) 606 75 90 28
e-mail: e.sobon@krosno.com

Europa – DACH i BENELUX
Mariola Winiarska

tel.: (48) 134 328 045
tel. kom.: (48) 608 04 82 08
e-mail: m.winiarska@krosno.com

E-commerce Amazon
Bartosz Bielec

tel.: (48) 134 328 705
tel. kom.: (48) 661 498 089
e-mail: b.bielec@krosno.com

Ameryka Południowa i Środkowa, Australia, Wielka Brytania i Irlandia
Agnieszka Surdej

tel.: (48) 134 328 056
tel. kom.: (48) 608 048 461
e-mail: a.surdej@krosno.com

E-commerce EU zachodnia
Bartłomiej Socha

tel.: (48) 134 328 716
tel. kom.: (48) 600 469 206
e-mail: b.socha@krosno.com